Tupperware Satışı Yapmak

Doğrudan satış kanalıyla ev,araba alan bir sürü insan tanıyorum. Bu iş gerçekten bu kadar karlı mı ? Evet eğer satış yapabiliyor ya da satış yapabilen insanları organize edebiliyorsanız çok ciddi imkanlar sunuyorlar.

Tupperware nedir ? Tupperware genel olarak sağlıklı saklama kapları ve mutfak ürünleri sunan bir şirkettir. Normal kullanım koşulları şartları altında kırılmayan,sağlıklı hammaddesiyle tezgah üzerinde ve yemek servislerinizde kullanabileceğiniz şıklığa,dolap içlerinde kaymadan saklayabileceğiniz modüler yapıya sahiptirler. Pişirme Serisi size zamandan kazandırır. Hava geçirmeyen,yuvarlak ve esnek kapaklı saklama kapları her türlü gıdanızı uzun süre taze olarak sakladığı gibi, sızdırmayan yapılarıyla yiyeceklerinizi güvenli ve hijyenik olarak taşımanıza da yardımcı olurlar.

Tupperware satışı yaptığınızda katalog fiyatı üzerinden ilk aşamada yüzde 20 kar ile çalışırsınız. Bunun yanında haftalık sipariş mikatarınıza göre, nerdeyse sipariş miktarlarınıza varan hediye ürünler de alabiliyorsunuz. Sipariş miktarınız ve ekibiniz büyüdükçe siz de yukarı çıkıyorsunuz ve şirket sizin altınıza araba bile veriyor.

Hem sağlıklı,çoğu bayanın mutfağında bu ürünleri severek kullanması sizin satış yapmanızı kolaylaştıran bir etken.

Bol kazançlar dileriz


Bir önceki yazımız olan Evde Özel Ders ek iş başlıklı makalemizde ek gelir, ev hanımı ders ve ev yemekleri dersi hakkında bilgileri verilmektedir.


1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*